top of page

Dostawa towaru

Rodzaj dostawyCenaGratis odMaksymalne wymiaryMaksymalna waga jednej sztuki

Dostawa e-mailem Gratis

PPL 36,00 zł Maksymalne wymiary 1 800 mm, Maksymalna waga jednej sztuki 31,0 kg

Ceny są podane brutto. Dotyczy towarów, które mamy na naszym magazynie (patrz na informację przy każdym produkcie). Zamówienia złożone w weekend lub Święto, zostaną wysłane w następny dzień roboczy.

Dostawa e-mailem

Dostawa e-mailem to automatyczny sposób dostawy licencji zakupionych elektronicznie lub bonów prezentowych online. Po zapłaceniu ceny wybranego produktu otrzymasz e-mailem wybrany wariant bonu prezentowego online lub klucz aktywacyjny, czy też inne dane potrzebne do aktywacji Twojego oprogramowania muzycznego itp. Jeżeli jednak chcesz kupić bon prezentowy online wraz z innym produktem, którego nie można przesłać e-mailem, musisz złożyć dwa różne zamówienia.

PPL a partner of DHL

Złóż zamówienie do 16:00 godziny i paczka zostanie doręczona do 2 dni roboczych.
Zdecydowana większość zamówień złożonych do 16:00 godziny wysyłamy tego samego dnia i paczka jest doręczana w przeciągu 2 dni roboczych. Dotyczy towarów, które są dostępne w naszym magazynie głównym Modrany (patrz na informację przy każdym produkcie). Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem dostawy, skontaktuje się telefonicznie z odbiorcą pod numerem telefonu podanym w zamówieniu i ustali termin ponownego doręczenia, które jest darmowe. Jeżeli wybrałeś płatność przy odbiorze, zapłacisz kartą płatniczą kurierowi. Aktualny stan przesyłki możesz śledzić on-line na PPL

bottom of page