top of page

Sposoby płatności

Przy odbiorze od przewoźnika

Za towar zapłacicie gotówką podczas doręczenia przesyłki kurierem lub na miejscu odbioru osobistego. Aby ułatwić proces doręczenia - przygotujcie odliczoną sumę pieniędzy. Opłata wynosi 5 zł.

Online z konta bankowego

Szybkie płatności online

Korzystając z systemu PayU zapłacicie szybko, łatwo i bezpiecznie. Twoja płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie w ciągu kilku minut. W ten sposób możecie zapłacić przez internet kartą kredytową lub natychmiastowym przelewem elektronicznym. Za tą formę płatności nie jest pobierana żadna opłata.

Formy szybkiej płatności on-line

Płatność kartą przez internet

Jak wykonać płatność on-line

  • Przy drugim kroku w koszyku, podczas wybierania metody płatności, wybierz odpowiednią płatność on-line.

  • Po wysłaniu zamówienia, pokaże się informacja o jego akceptacji, Ty musisz wcisnąć przycisk Zapłacić.

  • W przypadku płatności kartą, zostaniesz przekierowany na odpowiednie strony a tam wystarczy wpisać dane karty i dokończyć transakcję.

  • Jeśli Chcesz zapłacić za pomocą szybkiego przelewu internetowego, zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie dokończysz transakcję za pośrednictwem bankowości internetowej.

  • Jak tylko płatność on-line zostanie zweryfikowana, zamówienie uważa się za zapłacone i zostaje skierowane do realizacji.

  • Jeśli płatność nie zostanie z jakiegokolwiek powodu dokończona, zostaniesz o tym poinformowany i bedziesz mógł spróbować ponownie przeproszadzić płatność lub wybrać inną formę zapłaty. Jeśli będziesz chciał zmienić formę płatności na dostawę za pobraniem, prosimy o kontakt telefoniczny. Z przyjemnością wszystko zorganizujemy.

  • Po dokończeniu zamówienia, wyślemy Ci potwierdzenie na email.Przy szybkiej płatności on-line znajdziesz w emailu link, dzięki któremu możesz zapłacić, na przykład jeśli w czasie składania zamówienia nie masz pod ręką karty kredytowej.

 

Przelewem bankowym - płatność z góry

Kiedy towar będzie przygotowany do odbioru, prześlemy Wam e-mailem informacje o płatności.Po otrzymaniu wpłaty na nasze konto towar zostanie wysłany. Normalnie trwa to 1-2 dni robocze. Posiadamy konto w ING Bank Polska

bottom of page